پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
به سایت بچه های مسجد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. مقام معظم رهبری :از خدا می خواهم مبادا بعد از یک عمر زحمت مرگ ما در بستر بیماری باشد و در میدان شهادت نباشد؛ شهادت، مرگ در راه ارزش هاست.
 


  چاپ        ارسال به دوست

بارش برف و باران کشور را فرا می‌گیرد

SNN

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: با خروج سامانه بارشی از شرق کشور، روز شنبه آینده با ورود سامانه بارشی دیگری از سمت غرب، بارش باران و برف در استان های غربی و دامنه های زاگرس مرکزی آغاز می شود.

 به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور روز یکشنبه هفته آینده، گستره بارش ها مناطق جنوب غرب، شمال غرب، استان های واقع در جنوب البرز مرکزی و سواحل مرکزی و غربی دریای خزر را در بر می گیرد.


همچنین با خروج سامانه بارشی از اواخر وقت امروز از سمت شمال شرق کشور، روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته جوی پایدار در اغلب مناطق کشور حاکم خواهد شد و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز خلیج فارس مواجی است.


مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور در باره وضعیت هوای تهران نیز به خبرنگار ایرنا گفت: هم اکنون دمای هوای تهران 9 درجه بالای صفر، رطوبت هوا 40 درصد و سرعت وزش باد بیش از 18 کیلومتر بر ساعت است و کمینه و بیشینه هوای تهران بین یک تا هشت درجه پیش بینی شده است. 


احد وظیفه افزود: کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز پنجشنبه (فردا) بین یک تا هشت درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز قسمتی ابری و غبارآلود پیش بینی می شود.


وی کمینه و بیشینه هوای تهران را در روز جمعه (پس فردا) بین یک تا 9 درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران صاف و غبار آلود خواهد بود.

 

گردآورنده: زهرا فتاحی


٢١:٥٤ - چهارشنبه ١ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٥١١٦٠٦    /    تعداد نمایش : ٤٠٨


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج