پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
به سایت بچه های مسجد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. مقام معظم رهبری :از خدا می خواهم مبادا بعد از یک عمر زحمت مرگ ما در بستر بیماری باشد و در میدان شهادت نباشد؛ شهادت، مرگ در راه ارزش هاست.
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر جدید هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت:روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود.

 محمد اصغری اظهار داشت: از امروز با پایان بارش در کشور، شاهد افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای بزرگ و صنعتی خواهیم بود. امروز برای تهران،اصفهان و اراک افزایش آلاینده ها با توجه به شرایط جوی پایدار پیش بینی می شود. همچنین این وضعیت فردا برای شهر مشهد پیش بینی می شود. 


وی با اشاره به ورود ریزگردها به سه  استان  ایلام،خوزستان و بوشهر، تاکید کرد: بیشترین آلایندگی مربوط به شهرهای خارگ،بهبهان،بوشهر،امیدیه، آبادان و ماهشهر است.  البته از ظهر امروز مقداری از ذرات معلق کاسته می شود. 

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه روند دمای کشور، افزایشی است، تاکید کرد: تهران در سردترین ساعت به منفی 4 درجه زیر صفر رسید،البته سردترین شهر کشور سقز با دمای منفی 28 درجه بود. همچنین سرد ترین مرکز استان کشور همدان با دمای 22 درجه زیر صفر بود. 

اصغری افزود: به علت وجود برف روی زمین روند افزایش دما در سه روز آینده کند می شود. 

وی در مورد موج جدید بارشی گفت: روز پنج شنبه موج جدید بارشی وارد کشور می شود اما نباید حجم بارش های آن را با موجی که در چند روز اخیر فعال بود، مقایسه کرد. گردآورنده: زهرا فتاحی


١٣:٣٢ - يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٧٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٨


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج