پنج شنبه ٠٣ تير ١٤٠٠
به سایت بچه های مسجد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری خوش آمدید. مقام معظم رهبری :از خدا می خواهم مبادا بعد از یک عمر زحمت مرگ ما در بستر بیماری باشد و در میدان شهادت نباشد؛ شهادت، مرگ در راه ارزش هاست.
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه تخفیف ویژه زوج های دانشجو

باسمه تعالی

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، علی بارانی، قائم مقام دبیر و معاون اجرایی ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: با توجه به اینکه دغدغه ما حضور حداکثری دانشجویان در مراسم ازدواج دانشجویی بوده و در بررسی‌ها یکی از مهمترین دلایل عدم حضور آنان، مشکلات رفت و آمد شناسایی شده است، بر آن شدیم تا در بخش حمل و نقل ریلی که بیشترین تردد دانشجویان را در برمی‌گیرد، تسهیلاتی ایجاد کنیم.

وی افزود: بدین منظور طی تفاهم‌نامه‌ای که با مدیرعامل شرکت قطار‌های مسافربری رجا صورت گرفت، مقرر شد کلیه زوج‌های دانشجو که کد ملی آنان در سامانه ثبت‌نام ازدواج دانشجویی، درج و ثبت نامشان تایید شده است از تخفیف ۲۵ درصدی بلیط بهره‌مند شوند.

بارانی خاطرنشان کرد: زمان ارائه این تخفیف از پنجم دی تا ۲۵ اسفندماه ۹۸ و ۱۵ فروردین تا پایان اردیبهشت ۹۹ بوده و همه شهر‌های مقصد زوج‌های دانشجو به مقصد مشهد و بالعکس را شامل می‌شود.


١١:٠٨ - شنبه ٢١ دی ١٣٩٨    /    عدد : ٥٦٣١٧٨    /    تعداد نمایش : ٧٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج